| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| 크기 | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| 열 방출 | 최고 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| 저항력 | 화학물질, 스크래치, UV |
| 소재 | PET 접착제 |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| 적용 | 플라스틱, 유리, 도자기, 종이, 판지 |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| 크기 | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |